flag tr flag eng

NEDEN GENKORD?

Deneyim

* 2003 yılında kurulan Genkord  2010-2014 arası Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Bilimleri kampüsünde  olmak üzere ilk ve en deneyimli kordon kanı bankası olarak aralıksız hizmet vermektedir.

*Yönetim kurulu başkanı ve bankanın tıbbi direktörü Prof. Dr. Gürsel Turgut’ dur. Yöneticisi ve sahibi doktor olan tek kordon kanı bankasıdır.

Türkiye’ de en çok kordon kanı transplantasyonu yapan merkez olarak hizmet vermekteyiz.

Toplanan kök hücrelerin işlenmesinde  laboratuvar kaynaklı sorunlarla karşılaşılmayan ve %100 başarı ile saklama sağlayan bankayız.

* Genkord, özellikle kan hastalıkları olgularında, sakladığı kök hücrelerin; en çok naklini yapan bankadır. Bu hastaların tamamında, saklanan hücreler başarıyla ve kayıp olmadan hastalara transferi gerçekleştirilmiştir.

Laboratuvar aşamasında %100 başarılı saklama oranına sahibiz. Şimdiye kadar saklanan tüm kök hücrelerimiz gerektiğinde en uzunu 13 yıl olmak üzere başarıyla transfer edilmiş ve gerekli tüm kalite belgeleri transplantasyonu yapan hastane ve ilgili doktora belgelendirilmiştir.


Kök hücrelerinizin Genkord ile güvende.


*Genkord tesisi giriş ve çıkışların yüz tanıma sistemi ile kontrol edildiği tüm alanların hassas kameralarla takip edildiği bir tesis olup altyapısı en büyük GMP tesise sahip banka olarak hizmet vermektedir.

*Alanında uzman ve yetkin personellerle hizmet vermektedir.

* Depolama tanklarının  sıcaklık ve sıvı azot seviyeleri 7/24 izlenir. Kabul edilebilir seviyelerden sapmalar, saklanan kök hücrelerin kalitesini koruma açısından ilgili uzmanlara mevcut otomasyon sayesinde anında bildirilir ve durumun düzeltilmesi sağlanır.

* Genkord, elektrik kesintilerine karşı koruma ve işleme sürekliliğini güvence altına alan ve 15 saniye içinde devreye giren  jeneratöre sahiptir.

* Tesisimiz 7/24 bina güvenliği kontrolünde olup, hırsızlık veya sabotaja karşı önlem almak için; akredite güvenlik donanımları ve hareket sensörü alarmları ile korunmaktadır.

* Yaşanacak herhangi bir olumsuzlukta çocuğunuzun kordon kanı Allianz Sigorta ile güvence altındadır.

* Laboratuvar ve depolama tesisimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından düzenli takip edilmekte olup kordon kanı ruhsatı ile yetkilendirilmiş banka olarak faaliyetine devam etmektedir.


Kalite Yönetimi

Firmamızda uygulanan kalite yönetim sistemimiz,  ürünlerin kalite güvenirliğini etkileyen tüm etmenleri veya faaliyetleri kapsar. Kalite sistemimiz, klinik kullanıma sunulan ürünlerin yerel ve uluslararası standartlarla belirlenen nitelikte/nicelikte olmasını garantilemektedir. Bu nedenle kalite sistemimiz, iyi üretim uygulamaları (GMP) ile doğrudan ilişkilidir.

logo bottom

Genkord bir biyoteknoloji, doku mühendisliği ve kriyoprezervasyon kurumudur.

facebook twitter instagram Linkedin youtube

 

İletişim

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. Erdinç Binaları. No:22 A3 Blok Kat:1 Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

(0212) 231 53 50 – (0533) 665 89 71

info@genkord.com

Diş Bankası

GENKORD Ulaşım

genkord ulasim
0
Paylaşım