flag tr flag eng

LİKİT BİYOPSİ

cell-max.jpg
kanser-yatkinlik-testi.jpg
prostat-kanseri-testi.jpg
whatsapp-image-2020-06-30-at-18.10.17.jpeg

Likit Biyopsi : Kanserli Hastalar için Geliştirilmiş Kişisel Tıp

Genkord, kanserin erken tanısı ve kanser teşhisi konan hasta için doğru tedavi seçimine yardımcı olmak amacıyla rutin kan testi ile yapılan genetik
bir test olan Likit Biyopsi'de Cellmaxlife ile işbirliği yapmaktadır.

Cellmaxlife-Genkord İşbirliği ile non-invaziv sadece 1 tüp kan ile çalışılan likit biyopsi testimizle size kanser tanı ve tedavisinde kolaylık sağlıyoruz.

Likit Biyopsi:

Kanserin erken tanısı ve kanser teşhisi konan hasta için doğru tedavi seçimine yardımcı olmak amacıyla rutin kan testi ile yapılan genetik bir testtir. Likit biyopsi invaziv işlem gerektirmeden sadece 2 tüp kan ile çalışılır. Solid biyopside ki ağrı ve risk minimalize edilmiş olunur. Ve çok daha çabuk sonuç elde edilir.

 

likit biyopsi nedir

▪ Likit biyopsi kanda dolaşan tümör DNA’sını (ctDNA) tespit etmek için kullanılan bir yöntemdir.
▪ 73 gen paneli ile kanser genlerinin en kapsamlı testidir. (Gen Listesi link olarak gelecek)
▪ Klinikte size tam bir genetik resim sunmak için, NCCN önerileriyle birlikte genleri kapsayan ve kanser sağkalımı için kritik olarak tanımlanmış ve ilişkili çalışmalara sahip olan FDA onaylı rejimleri içeren birçok gen içeren bir panel geliştirdik. CellMax'da size sağlayabileceğimiz eyleme geçirilebilir sonuçlara odaklanıyoruz, size klinik önemi olmayan daha fazla bilgi sağlayan bilgi, sadece bilinçli bir karar verme yeteneğinizi sunacak.

Likit Biyopsi ctDNA ve CTC odaklı çalışır.

Likit Biyopsi, kanser teşhisi konan hasta için doğru tedavi seçimine yardımcı olmak adına rutin bir kan testi ile yapılan genetik bir testtir. Örneğin;

  • Kan dolaşımdaki tümör hücreleri (CTC'ler) üzerindeki protein ekspresyon analizi pembrolizumab uygunluğu için PD-L1 ekspresyonunu belirleyebilir.
  • Yeni Nesil Sekanslama ile de kan dolaşımdaki tümör DNA'sının (ctDNA) analizi ile, anti-HER2 terapisi uygunluğu için ERBB2 amplifikasyonu gibi değişiklikleri tespit edebilir.

likit biyopsi nasil calisir

Kapsamlı Likit Biyopsi Testi Artık Yeni Standarttır.
Likit biyopsisinde Amerikan Klinik Onkoloji Derneği (ASCO);
"Geleneksel bir biyopsiye uygun olsalar bile, hastalar için sıvı biyopsi; daha güvenli, daha hızlı ve daha kullanışlı ve belki de daha bilgilendirici olabilir."

 

logo bottom

Genkord bir biyoteknoloji, doku mühendisliği ve krioprezervasyon kurumudur.

facebook twitter instagram Linkedin youtube

 

İletişim

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. Erdinç Binaları. No:22 A3 Blok Kat:1 Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

(0212) 231 53 50 – (0533) 665 89 71

info@genkord.com

Diş Bankası

GENKORD Ulaşım

genkord ulasim
0
Paylaşım