1) Deneyim

* 2003 yılında kurulan Genkord  2010-2014 arası Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Bilimleri kampüsünde  olmak üzere en eski, ve en tecrübeli kordon kanı bankası olarak aralıksız hizmet vermekteyiz..

* Şu anda Türkiye de en çok kordon kanı transplantasyonu yapan merkez olarak hizmet vermekteyiz.


2) Toplanan Kök Hücrelerin işlenmesinde  Laboratuvar kaynaklı sorunlarla karşılaşılmayan ve 100% başarı ile saklama sağlayan bankayız.

*Genkord Özellikle kan hastalıkları olgularında sakladığı kök hücreleri en çok kullanılan bankadır.Bu hastaların tamamında saklanan hücreler başarıyla ve hemen hemen hiçbir kayıp olmadan hastalara canlı ve sağlıklı hücreler transferi %100 başarı ile gerçekleştirilmiştir.

  • Laboratuvar aşamasında %100 başarılı saklama oranına sahibiz. Şimidiye kadar saklanan tüm kök hücrelerimiz gerektiğinde en uzunu 13 yıl olmak üzere başarıyla transfer edilmiş ve gerekli tüm kalite belgeleri transplantasyonu yapan hastane ve ilgili doktora belgelendirilmiştir.

3) Yenilikçi

*Kök hücre konusunda diş kök hücreleri, endometrial kök hücreler, yağ kök hücreleri ve fibroblast konusunda yeniliklere ve kendi teknolojilerine sahip olan Genkord yaptığı yeniliklerle yurtiçi ve yurtdışı lider kuruluşlardan biridir.

  • Genkord, hasta eğitimini ve hizmetini geliştirmek için hastanelerle iş birlikleri kurmuştur.
  • Kök hücre konusunda diş kök hücreleri, endometrial kök hücreler, yağ kök hücreleri ve fibroblast konusunda yeniliklere ve kendi teknolojilerine sahip olan Genkord yaptığı yeniliklerle yurtiçi ve yurtdışı lider kuruluşlardan biridir.
4) Kök hücrelerinizin güvenli olmasını sağlamak için öncü depolama tesisine sahibiz.

*Genkord tesisi giriş ve çıkışların yüz tanıma sistemi ile kontrol edildiği tüm alanların hassas kameralarla takip edildiği bir tesis olup altyapısı en büyük GMP tesise sahip banka olarak hizmet vermektedir.

Bu güvenlik sistemi, personelimizin işine olan odağını ve uzmanlığını kullanmak için doğru ortamı sağlar, işlenmiş, saklanan ve transplantasyon için gönderilen  kök hücrelerin olağanüstü kalitesine katkıda bulunur.

* Depolama tanklarının  sıcaklık ve sıvı azot seviyeleri 7/24 izlenir. Kabul edilebilir seviyelerden sapmalar, saklanan kök hücrelerin kalitesini koruma açısından ilgili uzmanlara mevcut otomasyon sayesinde anında bildirilir ve durumun düzeltilmesi sağlanır.

* Genkord , elektrik kesintilerine karşı koruma ve işleme sürekliliğini güvence altına alan ve 15 saniye içinde devreye giren  jeneratöre sahiptir.

* Binanın güvenliği, herhangi bir hırsızlık veya sabotaja karşı  güvence altına almak için,  aktedite güvenlik donanımları ve hareket sensörü alarmları ile korunmaktadır.
5) Kalite Yönetimi

* Laboratuvar ve depolama tesislerimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından düzenli takip edilmekte olup KÖK HÜCRE BANKACILIK RUHSATI ile yetkilendirilmiş banka olarak faaliyetine devam etmektedir.

logo bottom

Genkord bir biyoteknoloji, doku mühendisliği ve krioprezervasyon kurumudur.

facebook twitter instagram Linkedin youtube

 

İletişim

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. Erdinç Binaları. No:22 A3 Blok Kat:1 Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

(0212) 231 53 50 – (0533) 665 89 71

info@genkord.com

Diş Bankası

GENKORD Ulaşım

genkord ulasim
0
Paylaşım